Luxusní okysličující a obnovující ošetření

Oxyceutical je patentované kyslíkové ošetření s biologicky dostupným kyslíkem O3, který stimuluje kožní buňky a bylo sestaveno tak, aby vyživilo a nastartovalo každou epiteliální buňku k její sebeobnově. Biodisponibilni kyslik O3 podporuje dělení fibroblastu podporuje regeneraci buněk epidermálni a dermálni vrstvy a zvyšuje tak obnovu kolagenu a elastinu.

Patentovaná molekula biodisponibilního kyslíku využívá typické vlastnosti látek lipofilního charakteru pro průnik do pokožky a jejího působení na buněčný systém kůže. Olejová složka s vitamíny v molekule biodisponibilního kyslíku tvoří micelární obal malé, funkční molekuly. Díky velmi dobré penetraci do pokožky se tak biodisponibilní kyslík dostane i do těch nejhlubších vrstev. Dochází k nastartování celé řady biochemických reakcí, v nichž kyslík je nezbytnou součástí. Biodisponibilní kyslík je motorem pro neutuchající proces buněčné obnovy a nepostradatelnou součástí ochrany pleti proti škodlivým vlivům.

Jedno ošetření zvládne současně hydrataci i antioxidační účinek. Působí proti všem příčinám stárnutí pleti.

Systém Oxyceutical urban oxy nabízí tři typy rozmanitých obličejových ošetření:

Oxyceutical face – využívá biodisponibilního kyslíku jako zdroje energie pro rychlou buněčnou obnovu. Po jeho aplikaci se pleť stává kompaktnější a jemnou. Ošetření je určeno pro pleti s nerovnoměrnou pigmentací, akné, pro pleti poškozené oxidačním stresem, pro pleti se známkami únavy a pro pleti kuřaček. Ošetření napomáhá regeneraci poškozené kůže po intervenčních estetických zákrocích.

Oxyceutical yaluronic – představuje ošetření s intenzivním vyplněním pleti pomocí kyseliny hyaluronové pomocí intenzivního plumping efektu. Kombinace rostlinného hyaluronátu a dalších aktivních složek přispívá k hluboké hydrataci pleti. Ošetření slouží pro zesílení všech typů pletí.

Oxyceutical lift – pracuje s biodisponibilním kyslíkem a dmae pro silný liftingový účinek. Tato kombinace aktivních látek přispívá k remodelaci obličejového oválu. Ošetření je určeno pro ženy ve zralém věku, v období menopauzy, pro ženy po redukci objemu postavy.

Ošetření systémem oxyceutical je jedním z ošetření, které navozují v pleti přirozeným a zdravým způsobem současně regeneraci i zkrášlení.

Vítejte na stránkách studia eLL