Kosmetika

Společnost Renè D’Essay s.r.l.  je výhradně italská kosmetická společnost s tradicí výroby kosmetických přípravků pro profesionály od roku 1994. Výrobní program nabízí nejnovější vědecké poznatky do služeb krásy a zdraví pleti.

Společnost vyrábí dermokosmetické a kosmeceutické přípravky k péči o pleť obličeje a těla. Díky vědeckému týmu a vlastním špičkově vybaveným laboratořím vyvíjí originální receptury v souladu s nejnovějšími estetickými trendy. Vědečtí odborníci sestavují protokoly ošetření pro velmi účinné anti-ageing kúry. Současný vývoj je zaměřen na biotechnologické programy v regenerační kosmetice.

Dermokosmetické přípravky René D´essay respektují přirozené vlastnosti kůže, její pH, kvalitu hydrolipidového kožního filmu i mikrobiální kulturu na jejím povrchu. Dermokosmetické přípravky tedy nenarušují přirozené potřeby pleti. Používané aktivní látky jsou převážně rostlinného původu a ve vynikající kvalitě.

Kosmeceutické přípravky René D´essay obsahují aktivní látky, které jsou schopny přímo se zapojit do fyziologických a biochemických pochodů v pokožce lidského těla.

Společnost René D´essay s.r.l. je držitelem řady patentů.

Požadavky na vysokou kvalitu kosmetických přípravků, originální receptury, účinné kosmetické přístroje a neustálý vědecký vývoj jsou zárukou nadčasové budoucnosti této profesionální značky.

Výsledek obrázku pro rené d ́essay

Vítejte na stránkách studia eLL