Kosmetika

PHYRIS je německá značka kosmetiky, kterou si ZAMILUJETE!

PHYRIS je pro každého, kdo ocení vyjímečnou a individuální péči o pleť.

Jedinečný 3-fázový koncept zaručuje výsledky, které vidíte a cítíte okamžitě a dlouhodobě.

VÝHODY NA PRVNÍ POHLED

Šikovně vymyšlený třífázový koncept ošetření PHYRIS je jasně před konvenčními metodami kosmetické péče. Aktivační preparáty Somi ve FÁZI 2 jsou obzvlášť významné, pro následnou FÁZI 3 – PÉČE, protože zvyšují její účinky, prodlužují její efekt a zvyšují její snášenlivost.

Prvotřídní kvalita na všech rovinách

PHYRIS je zárukou prvotřídní kvality hned na několika rovinách: v efektivním složení, elegantním designovém balení, inovativním přístupu a kontaktu se zákazníkem. I to je jen zlomek toho, co získáte, vstoupíte-li do kouzelného světa kosmetiky PHYRIS.

Je skvělé se cítit mladá a opečovávaná

Osobní požadavky na kosmetickou péči každého zákazníka jsou rozmanité a den ode dne se mění podle stavu pokožky a životních okolností. Každá zákaznice je unikát a zaslouží si jen to nejlepší zacházení. PHYRIS se individuálně stará o každou zákaznici, její pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivní a dobře tolerovanou.

I po krátkém čase užívání kosmetiky PHYRIS dosáhnete výsledků, které nepozná pouze profesionální kosmetička, ale i Vy sama!

 PHYRIS VE SVĚŤE

Celosvětová síť pro spolupráci s PHYRIS soustavně implementuje poslední výsledky výzkumu renomovaných vědců, dermatologů a zkušených kosmetických chemiků, kteří znají, že kosmetický trh jde stále vpřed – PHYRIS určuje trendy. Produkty se vyrábí výlučně v Německu podle stejných přísných pravidel, jako jsou pravidla pro farmaceutický průmysl.
Totální kvalita – PHYRIS je 100% bezpečná značka.

MEZINÁRODNĚ ÚSPĚŠNÁ ZNAČKA PHYRIS