Mesoceuticalab PALMARE

Zapracováním kosmetických přípravků a sér se pomocí tohoto přístroje aktivní látky dostanou až k buněčnému cytosolu. Pracuje třemi aktivními principy stimulace.

Elektroporace
Elektroporací rozumíme silnou stimulaci kůže s podpořením všech aktivních principů, které vedou k maximálnímu průniku aktivních látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu. Díky elektroporaci je propustnost buňky mnohonásobně vyšší.

Radiofrekvence
Radiofrekvence je tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Pulzní modulovaná vlna má v pracovní fázi dva aktivní moduly. Na pleti pozorujeme střídavé viditelné stahy.

LED světlo
LED světlo (light-emitting diode = dioda emitující světlo) je světelné vlnění střední vlnové délky se specifickým účinkem.

Mesoceuticalab PALMARE podporuje přirozené hojení a omlazující procesy. Pravidelným užíváním lze zpomalit stárnutí pleti, sjednocení pleti, mezi další účinky se pak řadí například i potlačení projevů akné. Díky tomuto přístroji se zvýší průnik aktivních látek do pleti a maximalizuje se tak celkový efekt kosmetického ošetření.

Kontraindikace
Horečnatá onemocnění, aktivní forma akné, autoimunitní onemocnění, léčba antibiotiky, chemoterapie, biologická léčba, kardiostimulátor, kovové předměty v obličeji, těhotenství a kojení.

Indikace
Posílení tvorby kolagenu a elastinu, sjednocení barevného odstínu pleti, zpevnění a zesílení kůže, omlayení a vypnutí kůže, posílení hydratace a výživy kůže, ošetření nezánětlivého akné, řešení hyperpigmentací, rozšířené cévky a metličky, zlepšení vzhledu strií a jizev, ošetření celulity.

Vítejte na stránkách studia eLL