SKIN RESULTS

Skin Results
SKIN RESULTS – Chemický peeling 

Naše laboratoře představují produkty s ovocnými kyselinami, takzvané AHA (Alpha Hydroxy Acids) kyseliny, které viditelně redukují jemné vrásky bez stresování pokožky. Tyto ovocné kyseliny jsou vhodnější i pro citlivou pleť. Ve vývoji a klinickém testování linie SKIN RESULTS se využívá jen nová generace ovocných kyselin.


Chemický peeling je vhodný i pro citlivou pleť. Je možné ho provádět celoročně, ale bezprostředně po ošetření je třeba chránit pleť opalovacím krémem s vysokým faktorem, aby nedocházelo k podráždění a tvorbě pigmentových skvrn.
Provádí se v několika sezeních v závislosti na typu a zdravotním stavu pokožky. Chemický peeling mimo jiné zajistí, že následná kosmetická péče bude účinější. Poradím, jaké zvolit vhodné produkty.
INDIKACE:
Vhodné pro typ pleti s výraznou hyperpigmentací, zralou pleť, pleť s hlubokými vrásky, aknózními problémy, rozšířené póry, pleť se sklonem k nepravidelnostem a zrohovatěním. 


V kosmetických salónech se používají Skin Results Serum Peel index 20, 40 a 60.
K dosažení optimálního efektu používejte pro domácí péči Skin Results Serum 20, aplikujte 1x denně večer během období 28 dnů. Tato kůra se může používat tři až čtyřikrát ročně: